MOSCOW

LONDON

WARSAW

HONG KONG

LENMAR Sp. z o.o. Sp. K.

Firma LENMAR to młody i dynamiczny zespół ludzi, którzy nie boją się żadnego wyzwania w branży logistycznej. Szukamy śmiałka na stanowisko

Spedytor drogowy

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych i transportowych zgodnie z przyjętymi normami
  • Dbałość o najwyższy poziom świadczenia usług oraz terminowość realizowanych zleceń
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwój współpracy z obecnymi Klientami firmy
  • Budowanie oraz utrzymywanie partnerskich relacji z przewoźnikami
  • Usprawnienie i optymalizacja kosztów transportu
  • Praca na giełdach transportowych
  • Realizacja wyznaczonych planów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min 2 lata
  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, Trans.eu
  • Znajomość rynku transportu krajowego i międzynarodowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Drugi język obcy będzie dodatkowym atutem (niemiecki, francuski, włoski, rosyjski)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excela i Outlooka)
  • Umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki

Oferujemy

  • Dużą niezależność
  • Rozwojową i ciekawą pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, wynagrodzenie na czas
  • Szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i wiele innych
  • Niezbędnych narzędzi do pracy (telefon, laptop)
  • System szkoleń ogólnorozwojowych oraz branżowych
  • Darmowe miejsce parkingowe i litry kawy
  • Luźny dresscode i przyjazna atmosfera pracy w młodym i zgranym zespole
  • Integracje oraz wspólne świętowanie różnych okazji

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych oraz przekazywanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest LENMAR Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą Gdyni 81-402, ul. Bp. Dominika 25/10, Nr KRS: 0000674648.

Czytaj więcej