MOSCOW

LONDON

WARSAW

HONG KONG

Zatrudnię spedytora morskiego do działu transportu drogowego i morskiego

Wymiar etatu: 1, Liczba stanowisk pracy: 1.
Miejsce wykonywania pracy: LenMar Magdalena Pasik-Zagalska, 81-002 Gdynia, ul. Morska 521.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
1. obsługa bieżących zleceń w transporcie morskim i  drogowym oraz dbanie o ich terminową realizację,
2. nawiązywanie i podtrzymywanie długoterminowych kontaktów z klientami i przewoźnikami,
3. prowadzenie dokumentacji operacyjnej,
4. udzielanie porad spedycyjnych tj. wyznaczenie trasy,dobór środka transportu, pomoc w zabezpieczeniu ładunku, właściwe oznaczenie i skompletowanie dokumentacji,
5. kontrolowanie działań wymaganych podczas załadunku, przeładunku i transportu przesyłki,
6. awizacja odbioru i nadania przesyłki – jeśli zachodzi taka konieczność,
7. zapewnienie bezpieczeństwa przewozu,
8. zorganizowanie odprawy celnej – jeśli zachodzi taka konieczność

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy
1. doświadczenie na stanowisku spedytor morski (min. 3 lata)
2. znajomość rynku TSL (szczególnie specyfika transportu morskiego oraz drogowego
krajowego i międzynarodowego)
3. umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
4. prawo jazdy kat. B
5. sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej
6. dyspozycyjność oraz wysokie zdolności organizacyjne
7. dokładność w działaniu także pod presją czasu
8. dobra znajomość języka angielskiego
9. min. średnie wykształcenie

Oferujemy:
■ miłą atmosferę pracy,
■ możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
■ stabilne warunki zatrudnienia,
■ atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
■ narzędzia pracy: komputer, telefon

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• życiorys i list motywacyjny,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
• oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
• oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Inne dokumenty i oświadczenia:
• kopie świadectw pracy

Czytaj więcej