MOSCOW

LONDON

WARSAW

HONG KONG

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą transportowo-spedycyjną istniejącą na rynku od 2008 roku.
Oferujemy  kompleksowe usługi spedycyjne i logistyczne w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych, obejmujące transport samochodowy, morski i lotniczy. W pełni obsługujemy wszelkiego rodzaju ładunki w tym spożywcze, chemiczne, budowlane, elektroniczne itp.

Nasza wiedza oraz nabyte podczas wieloletniej praktyki doświadczenie, pozwalają nam zrealizować każde zlecenie od kompleksowych projektów logistycznych aż do małych przesyłek ekspresowych. Usługi świadczone przez naszą firmę zostają dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Umiejętnie łączymy bogate, wypracowane przez lata doświadczenie z wiedzą ekspertów z branży transportowej.

Dbałość o najwyższy standard naszych usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz starannym wyborze współpracowników. Zatrudniamy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę doświadczonych spedytorów, która zapewni Państwu przewóz każdego rodzaju ładunku, pewność terminowych dostaw oraz stały kontakt podczas całego procesu realizacji zlecenia.

Cechuje nas terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań w zakresie czasu, warunków i bezpieczeństwa realizowanych usług.

W relacjach klient-wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści.
Serdecznie zapraszamy do rozmów i współpracy!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Czytaj więcej